Переоформлення нерухомості

Бюро технічної інвентаризаціїї
Дізнайтесь скільки коштує переоформлення квартири та будинку
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Практично кожна людина може зіткнутися з необхідністю переоформити той чи інший вид нерухомості. Це може бути приватний будинок, квартира, земельна ділянка. Щоб все пройшло швидко і без труднощів, оптимальним рішенням буде звернутися до професіоналів. Приватне БТІ являє собою кращий вибір, тому що пропонує персональний підхід, адекватні ціни, якісне обслуговування і багато інших подібних плюсів.

Сучасне переоформлення нерухомості та його особливості

Щоб переоформити об'єкт нерухомості, потрібно зібрати пакет документів. Туди зазвичай входять документи, що підтверджують право власності, паспорт, згода чоловіка, якщо людина перебуває в шлюбі, і т.д. перелік може відрізнятися в різних ситуаціях, що потрібно обов'язково враховувати. Існує також кілька основних способів переоформлення, серед яких дарування, заповіт, купівля-продаж, обмін. Кожен варіант має свої тонкощі, які потрібно знати для успішного вирішення. Щоб переоформлення будинку або будь-якого іншого об'єкта пройшло успішно і без непотрібних затримок, доцільно заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів.

Потрібно в будь-якому випадку збір необхідних документів, складання договору або іншої форми заяви. Все залежить від конкретного типу угоди. Наприклад, якщо це дарування, то потрібно підписати договір, сплатити державне мито, чекати оформлення документів. Попередньо можна дізнатися, скільки коштує переоформити будинок. Але вартість може залежати від безлічі факторів. Відповідно в кожному окремому випадку вона змінюється.

Є різні тонкощі переоформлення в залежності від того, на кого саме воно виконується. Це можуть бути діти, неповнолітні, родичі і т.д. кожен варіант має ряд нюансів, без урахування яких неможливо домогтися успіху.

Переоформлення квартири в Івано-Франківську

Щоб все пройшло оперативно та успішно, доцільно звернутися в приватне БТІ, у якого є досвід, знання і всі інші ресурси. Попередньо можна проконсультуватися з досвідченими професіоналами, щоб дізнатися тонкощі, розібратися в термінах, вартості та інших нюансах. Співробітники компанії підкажуть, скільки коштує переоформлення квартири або будь-якого іншого об'єкта нерухомості в кожному окремому випадку. Це дозволить прийняти правильне рішення, розрахувати відразу свої фінансові можливості. Професійний підхід значною мірою прискорює процес, дозволяє домогтися потрібного результату без зайвих труднощів і неприємних затримок, що зазвичай дуже важливо.
Залишилось ввести ваші контакти, щоб ми повідомили вам вартість
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda