Оцінка вартості майна всього за 4 години

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок отримання майнової оцінки
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту.
Вироблення і внесення звіту в базу ФДМУ
Наш працівник вносить дані у електронний реєстр та формує звіт про оціночну вартість нерухомості.
Перевірка
Наш спеціаліст детально перевіряє звіт про оціночну вартість.
Видача звіту
Готовий звіт видається на руки або будь-яким зручним для вас поштовим оператором.
Дізнайтесь вартість майнової оцінки за 1 питання
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненесучі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
У деяких ситуаціях дуже важливо оцінити вартість майна. Для цього треба звернутися до сертифікованих експертів, які виконають всі необхідні роботи оперативно, якісно і в повній відповідності з усіма основними стандартами. Наше приватне БТІ точно знає, що таке оцінка майна та майнових прав і як її треба провести. Вона буде потрібно при різних юридичних операціях.

Що собою являє оцінка вартості майна?

Це процес, коли суб'єктом проводиться оціночна діяльність майна. Воно може бути різного типу. Процедура чітко регламентована правовими нормативами, регулюється на законодавчому рівні. Оцінці піддається, як рухоме, так і нерухоме майно. У випадку з останнім передбачається визначення об'єктивної вартості об'єкта. Серед основних об'єктів, які піддаються проведенню такої оцінки, можна віднести квартири, земельні ділянки, будинки, офіси та т.д., щоб оцінка майна пройшла швидко і якісно, треба звернутися до професіоналів. Досвідчені експерти мають потрібні сертифікати, знання і технічні можливості. Для великих міст це дуже популярна послуга. В Івано-Франківську в ній також часто виникає потреба. Найчастіше це відбувається, коли намічається продаж або покупка квартири, будинку, вступ в права спадковості.

У процесі проведення робіт визначається ринкова вартість об'єкта. На неї може безпосередньо впливати безліч факторів, серед яких:

  • Район, в якому вона знаходиться.
  • Наявність інфраструктури, транспортної розв'язки, рівень її якості.
  • Стан і багато іншого.

Якісна незалежна оцінка майна та порядок її проведення

Порядок отримання експертної оцінки строго регламентований, відрізняється простотою. На першому етапі треба звернутися до кваліфікованих професіоналів для отримання консультації. Це дозволить отримати інформацію щодо повного списку документації. Паралельно можна дізнатися про терміни надання послуги, вартості та інших подібних моментах. Потім слід підготовка і подача потрібної документації фахівця. Він вносить дані в електронний реєстр, після чого проводиться перевірка і видається звіт. В такому випадку можна переглянути звіт про оцінку майна за допомогою експерта. Наша компанія гарантує його повну відповідність основним нормам, стандартам.

Перевірка звітів про оцінку майна нотаріусом

Процес перевірки дає можливість точно встановити справжність документа, перевірити дані в ньому. За допомогою приватного БТІ така послуга стає максимально доступною і якісною. Кваліфікований нотаріус швидко проводить перевірку, видаючи після неї відповідне підтвердження.

Якісна оцінка майна Івано Франківськ

Щоб отримати гарантії якості, треба звернутися в перевірене місце. Сучасне приватне БТІ пропонує клієнтам найкомфортніші умови для співпраці. Є кілька основних причин, за якими замовити відповідну послугу можна саме у нас:

  • Індивідуальний підхід до всіх клієнтів.
  • Гарантія якості надання послуги.
  • Оперативність виконання робіт.
  • Чесна вартість.
  • Зручні варіанти отримання документа, серед яких можна знайти оптимальний для себе. Можна замовити доставку зручним поштовим оператором або забрати документ самостійно.
  • Професійні консультації.
В таких умовах незалежна оцінка нерухомого майна буде проведена максимально якісно і надійно. Можна на попередньому етапі дізнатися про вартість проведення таких робіт. Для цього треба просто зв'язатися з нашими компетентними співробітниками.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda