Отримайте техпаспорт на квартиру через 48 годин після замовлення

Бюро технічної інвентаризаціїї
Наявність технічного паспорта на квартиру являє собою обов'язковий пункт, без виконання якого неможливо провести з об'єктом нерухомості ніякі операції. Тому важливо замовити виготовлення технічного паспорту на квартиру вартість якого може відрізнятися в залежності від деяких особливостей, в перевіреній компанії. Ми гарантуємо точність, оперативність та інші важливі переваги для кожного клієнта. Завдяки такому документу можна отримати інформацію про реальний технічний стан, рентабельність конкретного об'єкта.

Технічний паспорт на квартиру ціна та основні особливості

Це документ, який містить всі технічні дані по квартирі. Він може бути оформлений за допомогою досвідчених фахівців, що значною мірою спрощує процес. Вартість оформлення залежить від різних факторів, серед яких розміри квартири, місце її розміщення і багато іншого. На попередньому етапі можна зрозуміти, скільки буде коштувати дана послуга, що саме входить в її надання. Фахівці допоможуть розібратися за допомогою професійної консультації в тому, як отримати технічний паспорт на квартиру, зробити все відповідно до існуючих правил і норм законодавства.

В цілому документ являє собою спеціальну виписку, яка робиться із загального паспорта на весь багатоквартирний будинок. Зазвичай оформляється він при первинній інвентаризації, коли нерухомість здається в експлуатацію. Відповідальність лягає на власника нерухомості, тому що будівельні організації не займаються такими питаннями. До самого документа додається відомість приміщень, а також поверховий план.

Скільки коштує технічний паспорт на квартиру і коли він може знадобитися?

Вартість залежить від того, куди звернутися для оформлення. Якщо все зробити за допомогою досвідчених професіоналів з перевіреної компанії, можна сміливо розраховувати на адекватну вартість, яка буде самим гармонійним чином поєднуватися з якістю. Крім цього є інші фактори, здатні вплинути на ціну, дізнатися про які найпростіше під час консультації. Що стосується того, коли може знадобитися документ, то можна виділити кілька основних випадків:

  • Необхідність обчислення податку.
  • Відчуження житла.
  • Узгодження перепланування.
  • Оформлення документів для спадщини.
  • Заклад під іпотеку і т. д.
Щоб отримати документ, дізнатися, скільки коштує техпаспорт на квартиру, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Це дозволить отримати послугу з гарантією комплексності та якісного обслуговування. Фахівці допоможуть зібрати потрібні документи, проведуть необхідні виміри, складуть документ. В кінці він перевіряється сертифікованим фахівцем, видається клієнту.

У документі містяться дані про основні технічні характеристики об'єкта нерухомості. Серед основних можна відзначити загальну площу і площу кожної кімнати окремо, інвентаризаційну вартість, висоту стель, фактичну адресу, опис інженерних комунікацій і т. д.

Як відновити технічний паспорт на квартиру?

Якщо щось сталося з документом, можуть знадобитися роботи по його відновленню. Серед основних причин для цього можна відзначити крадіжку, псування або втрату. Можна отримати дублікат зі спеціального архіву, в якому зберігаються документи такого типу. Треба подати спеціальну заяву на відновлення. Зробити це зобов'язаний власник майна. Щоб швидко відновити техпаспорт на квартиру в Івано-Франківську, доцільно звернутися до досвідчених фахівців, що дозволить заощадити чимало часу, отримати гарантію якісного обслуговування за сучасними стандартами.

До заяви може знадобитися копія загубленого документа або якісь інші папери, які зможуть підтвердити наявність у конкретної особи прав на об'єкт. Точний перелік документації, яку потрібно підготувати, можна отримати за допомогою консультації у наших співробітників. Вони підкажуть, як відновити техпаспорт на квартиру, що для цього потрібно зробити. Консультації надаються найпростішою і доступною мовою, зрозумілою всім клієнтам.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda