Отримайте техпаспорт на будинок через 48 годин після замовлення

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок отримання техпаспорта
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту
Виїзд техніка на об'єкт
Технічний спеціаліст проводить виїзд на власному транспорті для проведення обмірів об'єкту нерухомості.
Виготовлення техпаспорта
Після проведення обмірів і складання ескізів вся документація передається експерту, який виготовляє техпаспорт.
Перевірка техпаспорта
Кожен технічний паспорт перевіряється сертифікованим спеціалістом з технічної інвентаризації.
Видача техпаспорта
Готовий техпаспорт видається на руки або висилається будь-яким зручним для вас поштовим оператором.
Дізнайтесь вартість вашого техпаспорта за 2 питання
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Технічний паспорт на будинок являє собою важливий документ, в якому міститься інформація про основні характеристики об'єкта нерухомого майна. Вказуються в ньому такі дані, як адреса об'єкта, його технічні характеристики, опис і план, відомості про власність і т.д. щоб оформити його максимально швидко і просто, доцільно звернутися за допомогою до перевірених професіоналів. В такому випадку вартість виготовлення технічного паспорта на будинок буде прийнятною, а якість приємно здивує.

Скільки коштує технічний паспорт на будинок?

На вартість оформлення документа впливає кілька основних факторів, серед яких розташування, складність оформлення документів і багато іншого. Щоб дізнатися, скільки доведеться заплатити, доцільно звернутися до професіоналів для отримання консультації. В такому випадку можна буде відразу розібратися з усіма тонкощами, зрозуміти головні відмінності.

Технічний паспорт не належати до категорії правовстановлюючих документів на нерухомість. Він несе інформаційний характер. Можна оформити його на окремі частини будівлі або на все цілком. Все залежить від конкретних потреб і особливостей. Вказуються там дані про матеріал стін, фундаменту, Рік побудови, розмір кімнат, висоті та інші деталі. Якщо проводилися якісь роботи, пов'язані з переплануванням, обов'язково вказуються про це всі необхідні відомості.

Коли може знадобитися оформлення та відновлення технічного паспорту на будинок?

Такий документ потрібен в деяких особливих ситуаціях, серед яких можна відзначити:

 • Приватизація об'єкта нерухомості.
 • Проведення операцій з передачі у власність іншій особі, наприклад, під час дарування, обміну, купівлі-продажу.
 • Переведення приміщень з житлового фонду в нежитловий.
 • Поділ на різну кількість часток.
 • Оформлення спадщини.
 • При відчуженні і т. д.
Без наявності відповідного документа всі вищеописані операції зробити буде неможливо. Щоб зробити все швидко і отримати адекватну вартість виготовлення технічного паспорту на будинок, треба звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія може запропонувати клієнтам індивідуальний підхід, краще співвідношення ціни і якості на відповідному ринку і безліч інших переваг

До складу документа входить кілька основних компонентів, серед яких схема розташування, яка описується схематично. Там вказуються контури будівель у вигляді зверху, присвоюються окремим частинам літери. Складається також план самого будинку, який являє собою горизонтальний розріз, де міститься інформація щодо площі, поверхів і всього іншого. Прописуються окремо основні характеристики будинку, серед яких висота, площа і т. д.

Технічний паспорт на будинок в Івано-Франківську

Якщо потрібно оформити документ максимально швидко і якісно, доцільно звернутися в перевірену компанію з досвідом. В такому випадку гарантується чесна вартість технічного паспорта на будинок, яка буде завжди відповідати якості послуг, що надаються. Порядок отримання документа стандартний в кожному випадку, складається з декількох основних етапів:

 • Консультація з фахівцем по телефону, яка дозволяє дізнатися про всі документи для підготовки.
 • Безпосередня підготовка документів, подача фахівцеві.
 • Проведення огляду і замірів об'єкта технічним фахівцем.
 • Виготовлення технічного паспорта.
 • Перевірка сертифікованим фахівцем.
 • Видача документа клієнту, яка здійснюється одним із зручних способів.
Можна замовити технічний паспорт на багатоквартирний будинок або на приватний будинок. Незалежно від конкретного типу нерухомості наша компанія може гарантувати високу якість надання послуг і безліч інших важливих переваг для всіх клієнтів.

Швидко і надійно оформляється техпаспорт на будинок ціна якого приємно дивує клієнтів. Можна розраховувати на професійні консультації на попередньому етапі, які допоможуть заздалегідь з'ясувати всі важливі деталі, дізнатися про етапи оформлення, тонкощі, вартості та ін.
Залишилось ввести ваші контакти, щоб ми повідомили вам вартість
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda