Отримайте техпаспорт на будинок через 48 годин після замовлення

Бюро технічної інвентаризаціїї
Технічний паспорт на будинок являє собою важливий документ, в якому міститься інформація про основні характеристики об'єкта нерухомого майна. Вказуються в ньому такі дані, як адреса об'єкта, його технічні характеристики, опис і план, відомості про власність і т.д. щоб оформити його максимально швидко і просто, доцільно звернутися за допомогою до перевірених професіоналів. В такому випадку вартість виготовлення технічного паспорта на будинок буде прийнятною, а якість приємно здивує.

Скільки коштує технічний паспорт на будинок?

На вартість оформлення документа впливає кілька основних факторів, серед яких розташування, складність оформлення документів і багато іншого. Щоб дізнатися, скільки доведеться заплатити, доцільно звернутися до професіоналів для отримання консультації. В такому випадку можна буде відразу розібратися з усіма тонкощами, зрозуміти головні відмінності.

Технічний паспорт не належати до категорії правовстановлюючих документів на нерухомість. Він несе інформаційний характер. Можна оформити його на окремі частини будівлі або на все цілком. Все залежить від конкретних потреб і особливостей. Вказуються там дані про матеріал стін, фундаменту, Рік побудови, розмір кімнат, висоті та інші деталі. Якщо проводилися якісь роботи, пов'язані з переплануванням, обов'язково вказуються про це всі необхідні відомості.

Коли може знадобитися оформлення та відновлення технічного паспорту на будинок?

Такий документ потрібен в деяких особливих ситуаціях, серед яких можна відзначити:

 • Приватизація об'єкта нерухомості.
 • Проведення операцій з передачі у власність іншій особі, наприклад, під час дарування, обміну, купівлі-продажу.
 • Переведення приміщень з житлового фонду в нежитловий.
 • Поділ на різну кількість часток.
 • Оформлення спадщини.
 • При відчуженні і т. д.
Без наявності відповідного документа всі вищеописані операції зробити буде неможливо. Щоб зробити все швидко і отримати адекватну вартість виготовлення технічного паспорту на будинок, треба звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія може запропонувати клієнтам індивідуальний підхід, краще співвідношення ціни і якості на відповідному ринку і безліч інших переваг

До складу документа входить кілька основних компонентів, серед яких схема розташування, яка описується схематично. Там вказуються контури будівель у вигляді зверху, присвоюються окремим частинам літери. Складається також план самого будинку, який являє собою горизонтальний розріз, де міститься інформація щодо площі, поверхів і всього іншого. Прописуються окремо основні характеристики будинку, серед яких висота, площа і т. д.

Технічний паспорт на будинок в Івано-Франківську

Якщо потрібно оформити документ максимально швидко і якісно, доцільно звернутися в перевірену компанію з досвідом. В такому випадку гарантується чесна вартість технічного паспорта на будинок, яка буде завжди відповідати якості послуг, що надаються. Порядок отримання документа стандартний в кожному випадку, складається з декількох основних етапів:

 • Консультація з фахівцем по телефону, яка дозволяє дізнатися про всі документи для підготовки.
 • Безпосередня підготовка документів, подача фахівцеві.
 • Проведення огляду і замірів об'єкта технічним фахівцем.
 • Виготовлення технічного паспорта.
 • Перевірка сертифікованим фахівцем.
 • Видача документа клієнту, яка здійснюється одним із зручних способів.
Можна замовити технічний паспорт на багатоквартирний будинок або на приватний будинок. Незалежно від конкретного типу нерухомості наша компанія може гарантувати високу якість надання послуг і безліч інших важливих переваг для всіх клієнтів.

Швидко і надійно оформляється техпаспорт на будинок ціна якого приємно дивує клієнтів. Можна розраховувати на професійні консультації на попередньому етапі, які допоможуть заздалегідь з'ясувати всі важливі деталі, дізнатися про етапи оформлення, тонкощі, вартості та ін.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda