Узаконення перепланування комерційної нерухомості

Бюро технічної інвентаризації
Невідповідність реального планування ресторану, готелю або СТО даним старого техпаспорту означає відмову в сертифікації, ліцензії на спиртне, видачу кредиту. До та після реконструкції вам знадобиться технічний паспорт. БТІ в Івано-Франківську LIEZ проводить техінвентаризації, готує техпаспорта на комерційні об'єкти, здійснює узаконення перепланувань та повних реконструкцій «під ключ».

Комплексне узаконення перепланування комерційної нерухомості

БТІ в Івано-Франківську LIEZ проводить комплексний супровід реконструкції нежитлових приміщень:

 • консультації, підготовка та подання документів;
 • представництво інтересів власників нерухомості в державних структурах;
 • отримання погоджень;
 • створення технічного паспорта;
 • подача декларації;
 • внесення нового техпаспорта в ЄДЕССБ.

Технічний паспорт до початку реконструкції комерційного об'єкта

Дані старого техпаспорта потрібні для узгодження проекту реконструкції, планів архітекторів, інженерів, будівельників, монтажників систем опалення, телекомунікацій, холодильного обладнання, конвеєрних ліній, дизайнерів, отримання дозволів на проведення робіт. Якщо старий техпаспорт загублений, БТІ в Івано-Франківську LIEZ підготує дублікат документа.

Технічний паспорт після перепланування нежитлового приміщення

Після завершення будівельних робіт інженер БТІ LIEZ проводить точні виміри габаритів кожного приміщення, визначає розташування несучих і звичайних стін, вікон, дверей, санвузлів, сходів, терас. У технічному паспорті зазначаються дані про фундамент, матеріал стін, перекриттів та покрівлі, відомості про тип опалення, підключені комунікації, площі ділянки тощо.

Технічний паспорт реконструйованого об'єкта нерухомості є підставою для подання декларації, введення об'єкта в експлуатацію, внесення змін в правовстановлюючі документи і держреєстри. Новий техпаспорт співробітники БТІ LIEZ вносять в Єдину електронну систему.

У яких випадках власникам комерційної нерухомості необхідний новий техпаспорт з вказаною переплануванням

Реальні відомості про площу та плануванням об'єкту необхідні для ведення бізнесу, отримання ліцензій та дозволів на роботу, розробки планів евакуації. У разі виявлення невідповідності даних є ризик отримання штрафів за незаконне перепланування, порушення правил охорони праці та протипожежної безпеки.

Технічний паспорт реконструйованого об'єкта необхідний для оформлення договорів позики, іпотеки, купівлі-продажу, проведення експертної оцінки і розрахунку податку на нерухомість.

Актуальна планування важлива для оцінки ліквідності нерухомості інвесторами, покупцями, кредиторами. Планування використовують для створення презентацій, подачі комерційних пропозицій, планування масових заходів, тренінгів, бенкетів, конференцій, виставок.

Як замовити технічний паспорт для узаконення перепланування в БТІ Івано-Франківська LIEZ

 1. Знайдіть старий техпаспорт або замовте дублікат.
 2. Узгодьте комплекс послуг БТІ - узаконення під ключ чи створення нового техпаспорту.
 3. Надайте нашим фахівцям первинну документацію.
 4. Організуйте доступ інженерів БТІ LIEZ на об'єкт.
 5. Отримайте документ в нашому офісі чи кур'єрською службою.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda