Технічний паспорт магазину і ТРЦ

Бюро технічної інвентаризації
Торговельну нерухомість інвестори оцінюють за площею, висотою приміщень, розмірами вітрин, наявністю комунікацій. Основні відомості щодо об'єкту покупці та орендарі отримують з технічного паспорта магазину. БТІ в Івано-Франківську LIEZ створює технічні паспорти будівель та приміщень магазинів, ринків, ТРЦ незалежно від розмірів та юридичного статусу власника.

Які характеристики магазину відображені в технічному паспорті

Окремо розташована будівля з відокремленою ділянкою зазначається на плані ділянки. Кожен поверх, від підвалу до експлуатованої покрівлі, отримує власний план з відмітками висоти, рамп, сходів, ліфтів, несучих стін і колон, дверей, вікон, котлів, газових печей, санвузлів, вентиляційних шахт.

Інженери БТІ в Івано-Франківську LIEZ використовують сучасні технології для максимально точного вимірювання габаритів приміщень. У процесі вивчення об'єкта ми уточнюємо призначення окремих приміщень, відображаємо в експлікації котельні, душові, кінотеатри, ігрові, конференц-зали, цехи обвалювання м'яса, пекарні, подіуми, майстерні, гаражі, адміністративні приміщення.

Чим небезпечні помилки в техпаспорті магазину

Власники нежитлової нерухомості щорічно платять податки, база оподаткування - загальна площа об'єкта. Точна площа важлива для оцінки вартості квадратного метра магазину при продажу та оренди. Площу окремих приміщень враховують при плануванні товарних секцій, секторів під оренду, фудкортів, ігрові майданчики, складів тощо.

Планування та конструктив будівлі ретельно вивчається дизайнерами, ремонтниками, страховими компаніями, охоронними фірмами, фахівцями з телекомунікацій та встановлення систем контролю доступу.

Реєстрація техпаспорта магазину в ЄДЕССБ

З серпня 2021 року за зміну власника, виділення окремого адреси нотаріус або держреєстратор зобов'язані звірити дані техпаспорта нерухомості з даними в ЄДЕССБ. БТІ в Івано-Франківську LIEZ в обов'язковому порядку реєструє документ в електронній системі.

Швидке виготовлення технічного паспорта магазину приватним БТІ Івано-Франківська LIEZ

Проводимо технічну інвентаризацію з документальною фіксацією параметрів стаціонарного об'єкта для девелоперських компаній, забудовників, торгових мереж, чесних підприємців, державних, комунальних і приватних власників торгової нерухомості.

Консультуємо підприємців з питань законності перепланувань торгового простору, використання прибудинкової території, збільшення вітрин та рекламних площ.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda