Оформлення права власності на квартиру

Бюро технічної інвентаризаціїї
Оформлення прав власності на різноманітні об'єкти нерухомості - це дуже важливо. Реєстрація таких прав дає можливість отримати право власності, оскаржити яке потім ніхто не зможе. Щоб процедура пройшла максимально гладко, швидко та успішно, доцільно заручитися підтримкою професіоналів. В такому випадку можна буде заощадити чимало часу, зусиль і нервів, отримавши оптимальний результат.

Оформлення права власності на квартиру

Укласти угоду щодо квартири або іншого об'єкта нерухомості можна тільки після проведення процедури реєстрації прав власності. Це обумовлено особливостями українського законодавства. Реєстрація за законом стала обов'язковою. Саме після її завершення настає момент виникнення прав власності.

Кожен може розпоряджатися власним майном, яке зареєстровано на нього. Тому може знадобитися оформлення квартири в новобудові або в будь-якому іншому будинку. На основі пройденої реєстрації видається свідоцтво. Згідно із законом процедура повинна займати не більше двох тижнів. Але в більшості випадків реальний термін виявляється набагато більше. Також існує певна ймовірність відмови. Звернутися в реєстраційну службу можна самостійно, попередньо зібравши всі потрібні документи. Але набагато простіше для цього звернутися до фахівців, які допоможуть розв'язувати всі проблеми з мінімальними тимчасовими витратами.

Переоформлення будинку

У випадку з будинком працюють такі ж принципи, як і з квартирою, будь-якими іншими подібними об'єктами. Якщо звернутися до професіоналів, можна розраховувати на комплексний підхід, гарантію оперативності та якості. При цьому вартість послуг завжди буде адекватною. У комплекс послуг з переоформлення входить:

  • Консультація з усіх питань, пов'язаних з реєстрацією.
  • Підготовка та подача документів до відповідних органів.
  • Повний супровід.

Як оформити право власності на будинок?

Для цього потрібно підготувати цілий пакет необхідної документації на будинок, звернутися до державного органу реєстрації. Якщо робити все самому, треба морально приготуватися до серйозного випробування. Але звернення в перевірену компанію допомагає розв'язувати подібні проблеми, гарантувати високу якість, надійність і інші переваги. При цьому вартість оформлення права власності на квартиру або будь-який інший об'єкт завжди буде знаходитися в межах розумного. Консультації надаються на всіх основних етапах, що дозволяє розібратися в деталях, зрозуміти сильні сторони співпраці з професіоналами.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda