Як оформити дарчу на квартиру

Бюро технічної інвентаризаціїї
Квартиру можна не тільки продати, але ще і подарувати. Для цього потрібно оформити відповідний документ. Не кожен знає, як оформити дарчу на квартиру правильно і швидко. Як завжди в Україні є безліч бюрократичних моментів, які можуть значно загальмувати процес оформлення, зробити його максимально незручним. Але за допомогою співробітників приватного БТІ все вирішується дуже ефективно. При цьому вартість послуги приємно дивує доступністю.

Як відбувається оформлення дарчої?

Договір дарування являє собою документ, який підтверджує, що на безоплатній основі квартира передається від однієї особи іншій. Той, хто її віддає, називається дарувальником. Той, хто приймає, виступає в якості обдаровуваного. Є кілька варіантів передачі права власності. Це може статися відразу або в майбутньому. Але головною особливістю є той факт, що дарувальник не отримує натомість нічого. Підлягає даруванню тільки нерухомість, яка за законом оформлена на людину. Оформляється все в письмовій формі, підтверджується нотаріусом.

Щоб оформлення договору дарування пройшло успішно, не викликало ніяких додаткових питань і ускладнень, доцільно звернутися до професіоналів з досвідом. Такий підхід допоможе відразу розібратися в нюансах, оформити документ правильно, дізнатися тонкощі та деталі. Самостійно розбиратися в цьому може бути занадто виснажливою справою, яке забирає чимало часу.

На порядок оформлення квартири впливає форма власності. Якщо це часткова власність, коли всі частки визначені, використовується одна схема. Якщо частки не визначені, то застосовується інша. У випадку зі спільною частковою власністю Частина квартири може даруватися без згоди інших. Якщо частки не визначені, то згода буде потрібно.

Як оформити дарування квартири в Івано-Франківську?

Щоб уникнути непотрібних проблем і зволікань, бажано відразу звернутися до досвідчених професіоналів. Приватне БТІ, яке володіє в цій сфері значним досвідом, знаннями та всіма іншими ресурсами, являє собою ідеальне рішення. Треба просто проконсультуватися зі співробітниками зручним способом, домовитися про зустріч. В такому випадку оформлення дарчої на будинок або квартиру буде проведено по-справжньому якісно. Фахівці супроводжують клієнта на всіх основних етапах, надають грамотні консультації, що позбавляє від безлічі непотрібних турбот. Можна розраховувати на високу якість надання послуги, а також найчесніші ціни в даному сегменті. Тому співпраця буде плідною.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda