Узаконення перепланування всього за 2 тижні

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок узаконення перепланування
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту.
Підготовка дорожньої карти
Наші спеціалісти підготують повний список необхідних дій для максимально шквидкого узаконення перепланування.
Підготовка необхідних документів
Кваліфіковані юристи підготують для вас усі необхідні документи для узаконення.
Супровід на кожному етапі
Співробітники допомагають вам на кожному етапі, а також завжди готові надати консультацію щодо ваших питань.
Видача
Замовник отримує на руки документ на узаконення перепланування.
Залиште заявку для того, щоб ми повідомили вам вартість
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненесучі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Якщо намічається перепланування квартири, треба розуміти, що в більшості випадків доведеться провести процедуру узаконення. Вона потрібна, якщо були проведені істотні зміни. Чи не буде потрібно дозвіл, якщо не будуть змінюватися геометричні характеристики житла. Знадобитися процес може в різних випадках. Важливо розуміти, що самостійно займатися збором документів дуже клопітно. Тому краще довірити виконання робіт досвідченим професіоналам.

Узаконення перепланування квартири в Івано-Франківську

Знадобитися воно може в різних ситуаціях, серед яких проведення серйозних ремонтних робіт, при яких основні характеристики квартири і Житлова площа будуть змінені. Якщо зміни вже були проведені без оформлення відповідної документації треба зайнятися цим питанням. Якщо не будуть оформлені документи, то неможливо буде в майбутньому продати квартиру, оформити заставу, передати у спадок, оформити договір дарування і т. д. Крім цього відповідно до українського законодавства передбачена адміністративна відповідальність, а в деяких ситуаціях навіть кримінальна за проведення змін без узгодження з відповідними органами. Крім того, самовільне проведення деяких робіт з перепланування може змінити технічні характеристики будівлі, ставши причиною руйнування.

Порядок узаконення перепланування квартири в Івано-Франківську

Існує певний порядок, якого потрібно дотримуватися. Потрібно отримати новий технічний паспорт на квартиру, для чого потрібно звернутися в БТІ, щоб фахівець звідти провів необхідні виміри. Замовляється складання проєктної документації в місцях, де є спеціальна ліцензія. Якщо в процесі проведення робіт були змінені несучі конструкції, огляд об'єкта проводить спеціальна комісія.

Узаконення перепланування будинку в Івано-Франківську

Щоб узаконення перепланування будинку пройшло швидко і надійно, треба звернутися в приватне БТІ. В такому випадку можна розраховувати на наступні переваги:
  • Професійні консультації.
  • Індивідуальний підхід.
  • Повний супровід.

Як узаконити перепланування квартири в Івано-Франківську?

Щоб узаконити перепланування, бажано звернутися до досвідчених професіоналів. Вони допоможуть швидко підготувати необхідні документи, подати їх у відповідні органи. На будь-якому етапі вони розкажуть клієнту, як узаконити перепланування нежитлового приміщення та інших подібних об'єктів. Після проведення ремонтних робіт оформлення документації краще провести якомога швидше, щоб потім не виникало ніяких питань з боку державних органів.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda