Отримайте техпаспорт на гараж через 48 годин після замовлення

Бюро технічної інвентаризаціїї
Щоб зробити використання гаража повноцінним, потрібно мати на нього всю необхідну документацію, в тому числі технічний паспорт. Він являє собою документ, в якому відображено основні параметри будови. Вказується там матеріал, який використаний для побудови, площа, дата будівництва та інші деталі. Оформити його можна в приватному БТІ з гарантією оперативності та високої якості. Попередньо буде нескладно отримати консультацію.

Як отримати технічний паспорт на гараж?

Наявність цього документа дає можливість розпоряджатися об'єктом нерухомості на свій розсуд, наприклад, продавати, передати у спадок або здати в оренду. Без нього не можна узаконити споруду. Раніше для отримання треба було звертатися в державне БТІ, але зараз ситуація спростилася, ставши доступнішою. Можна вибрати приватну компанію, яка допоможе зробити все швидко і якісно. На попередньому етапі можна дізнатися, скільки коштує технічний паспорт на гараж, розібратися у всіх деталях.

Оформлення потрібно при зміні власника гаража, в разі проведення робіт з перепланування або реконструкції. Термін дії становить один рік. Замовити виготовлення може тільки власник нерухомості. Треба звернутися до нас, щоб отримати гарантію якості. Проводиться технічна інвентаризація, проводяться всі необхідні виміри, обробляється інформація.

Для початку робіт збирається стандартний пакет документів, серед яких документ на право власності, ІПН і паспорт власника і т.д. про весь список потрібних документів наш фахівець повідомить клієнтів.

Техпаспорт на гараж і порядок оформлення

Існує певний порядок оформлення, який складається з таких етапів:

  • Консультація з нашим фахівцем по телефону, який роз'яснює основні нюанси, підказує, які документи треба зібрати.
  • Підготовка документів і передача фахівцеві.
  • Виїзд технічного фахівця для проведення вимірів.
  • Виготовлення технічного паспорта.
  • Перевірка документа, яка проводиться сертифікованим фахівцем з технічної інвентаризації.
  • Видача клієнту. Можна забрати його особисто або вибрати один із зручних варіантів транспортних служб.
На виготовлення технічного паспорта на гараж ціни в нашій компанії найпривабливіші і чесні. З ними можна ознайомитися заздалегідь, отримавши консультацію у професіоналів з досвідом. Вони підкажуть, як оформити техпаспорт на гараж швидко і без проблем. На вартість зазвичай впливає кілька факторів, серед яких місце розташування гаража, площа, дата зведення.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda