Отримайте техпаспорт на нерухомість через 48 годин після замовлення

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок отримання техпаспорта
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту
Виїзд техніка на об'єкт
Технічний спеціаліст проводить виїзд на власному транспорті для проведення обмірів об'єкту нерухомості.
Виготовлення техпаспорта
Після проведення обмірів і складання ескізів вся документація передається експерту, який виготовляє техпаспорт.
Перевірка техпаспорта
Кожен технічний паспорт перевіряється сертифікованим спеціалістом з технічної інвентаризації.
Видача техпаспорта
Готовий техпаспорт видається на руки або висилається будь-яким зручним для вас поштовим оператором.
Дізнайтесь вартість вашого техпаспорта за 2 питання
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Відповідно до українського законодавства кожен об'єкт нерухомості повинен мати технічний паспорт. Щоб оформити його швидко і без зайвого клопоту, розумно буде звернутися в приватну спеціалізовану компанію. Фахівці проконсультують з усіх основних моментів, допоможуть зібрати необхідні документи та т. д.

Виготовлення технічного паспорту

Процес оформлення потрібно пройти для того, щоб узаконити будівельний об'єкт. Знадобитися виконання таких робіт може, якщо побудований новий об'єкт або були проведені капітальні роботи з реконструкції старого. Отримання технічного паспорта проводиться, щоб можна було встановити основні показники конкретного об'єкта. Серед них можна виділити вартість, оцінку технічного стану, визначення фізичної площі. У деяких ситуаціях потрібна зміна власника в технічному паспорті.

Документ готується для різних об'єктів незалежно від форми власності, які розташовані на земельній ділянці. В процесі проведення робіт обстежуються основні елементи конструкції будівель, серед яких стіни, фундамент, перегородки, віконні та дверні прорізи, все інше. Передбачається встановлення вартості об'єкта, для чого експерти оцінюють обсяг і площу, обчислюють конкретну одиницю виміру в кожному окремому випадку, проводять інвентаризацію.

Технічний паспорт БТІ ціна

У приватному БТІ можна розраховувати на оптимальне співвідношення ціни і якості. На вартість безпосередньо впливає безліч факторів, серед яких розміри об'єкта, його стан, місця розташування і багато іншого. Конкретна Категорія об'єкта також впливає на вартість, як і на терміни. Всі деталі прописуються в договорі, який оформляється з приватною компанією. Складність виконуваних робіт сильно впливає на терміни виконання робіт. Якщо звернутися в перевірене місце, можна сміливо розраховувати на оперативність виконання, точне дотримання всіх термінів і прийнятні ціни. Це обумовлено тим, що виготовлення технічного паспорта здійснюється за всіма стандартами якості досвідченими професіоналами.

Замовити технічний паспорт на нерухомість

Якщо звернутися в надійну приватну компанію, можна оформити замовлення максимально швидко і просто. Процес складається з декількох нескладних кроків, серед яких можна відзначити:

  • Консультації в телефоном режимі, за допомогою яких можна дізнатися терміни, особливості підготовки документи та все інше.
  • Підготовка, подача документації.
  • Оцінка об'єкта технічним фахівцем.
  • Виготовлення технічного паспорта.
  • Перевірка виготовленого документа.
  • Видача клієнту. Можна вибрати один зі зручних варіантів доставки готового документа.
На виготовлення технічного паспорту БТІ ціна може залежати від різних факторів, але звернення до перевірених фахівців обов'язково гарантує найчесніші умови. Попередня консультація дає можливість дізнатися про всі тонкощі, терміни, вартості та інших нюансах, щоб прийняти вірне рішення. Всі роботи здійснюються в повною відповідністю з існуючим українським законодавством.
Залишилось ввести ваші контакти, щоб ми повідомили вам вартість
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda