Отримайте техпаспорт на нерухомість через 48 годин після замовлення

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок отримання техпаспорта
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту
Виїзд техніка на об'єкт
Технічний спеціаліст проводить виїзд на власному транспорті для проведення обмірів об'єкту нерухомості.
Виготовлення техпаспорта
Після проведення обмірів і складання ескізів вся документація передається експерту, який виготовляє техпаспорт.
Перевірка техпаспорта
Кожен технічний паспорт перевіряється сертифікованим спеціалістом з технічної інвентаризації.
Видача техпаспорта
Готовий техпаспорт видається на руки або висилається будь-яким зручним для вас поштовим оператором.
Дізнайтесь вартість вашого техпаспорта за 2 питання
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненесучі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Відповідно до українського законодавства кожен об'єкт нерухомості повинен мати технічний паспорт. Щоб оформити його швидко і без зайвого клопоту, розумно буде звернутися в приватну спеціалізовану компанію. Фахівці проконсультують з усіх основних моментів, допоможуть зібрати необхідні документи та т. д.

Виготовлення технічного паспорту

Процес оформлення потрібно пройти для того, щоб узаконити будівельний об'єкт. Знадобитися виконання таких робіт може, якщо побудований новий об'єкт або були проведені капітальні роботи з реконструкції старого. Отримання технічного паспорта проводиться, щоб можна було встановити основні показники конкретного об'єкта. Серед них можна виділити вартість, оцінку технічного стану, визначення фізичної площі. У деяких ситуаціях потрібна зміна власника в технічному паспорті.

Документ готується для різних об'єктів незалежно від форми власності, які розташовані на земельній ділянці. В процесі проведення робіт обстежуються основні елементи конструкції будівель, серед яких стіни, фундамент, перегородки, віконні та дверні прорізи, все інше. Передбачається встановлення вартості об'єкта, для чого експерти оцінюють обсяг і площу, обчислюють конкретну одиницю виміру в кожному окремому випадку, проводять інвентаризацію.

Замовити технічний паспорт на нерухомість

Якщо звернутися в надійну приватну компанію, можна оформити замовлення максимально швидко і просто. Процес оформлення технічного паспорту на нерухомість складається з:

 • Консультації в телефоном режимі, за допомогою яких можна дізнатися терміни, особливості підготовки документи та все інше.
 • Підготовка, подача документації.
 • Оцінка об'єкта технічним фахівцем.
 • Виготовлення технічного паспорта.
 • Перевірка виготовленого документа.
 • Видача клієнту. Можна вибрати один зі зручних варіантів доставки готового документа.
На виготовлення технічного паспорту БТІ ціна може залежати від різних факторів, але звернення до перевірених фахівців обов'язково гарантує найчесніші умови. Попередня консультація дає можливість дізнатися про всі тонкощі, терміни, вартості та інших нюансах, щоб прийняти вірне рішення. Всі роботи здійснюються в повною відповідністю з існуючим українським законодавством.

Оформлення технічного паспорту з проведенням якісної технічної інвентаризації

В деяких випадках дуже важливо оформити будівельний паспорт, що неможливо зробити без проведення технічної інвентаризації. Потребується така послуга в різних випадках, бреде котрих реєстрація права власності на об'єкт нерухомості, будівництво котрого ще не було завершено, потреба узаконити перепланування або реконструкцію.

Для введення в експлуатацію новобудови теж слід звернутися за допомогою к кваліфікованим професіоналам. Проведення інвентаризації може знадобитися при:

 • Оформлені прав на об'єкт нерухомості, які з'явилися після об'єднання майна або його розділу.
 • Узаконенні проведення робіт з перепланування, а також реконструкції.
 • Введенні нової споруди в експлуатацію.
 • Оформлені прав власності на об'єкт, будівництво якого ще не було завершено.
В кожному з таких випадків оформлення документа є обов'язковим. В інших випадках технічний паспорт можна підготувати за бажанням замовника. Але треба добре розуміти, що без цього документу неможливо проводити різноманітні операції з майном, в тому числі реєструвати на нього права, узаконювати реконструкції або перепланування, вступати в права на спадщину та ін.

Якщо своєчасно оформити документ, можна уникнути безлічі проблем. Може знаходитися паспорт на будівництво та його інші різновиди, для чого слід звернутися до кваліфікованих спеціалістів. Можуть виготовити документ лише ті, хто пройшов професійну атестацію в відповідному міністерстві. Також вимогою є отримання спеціального сертифікату. Наша команда професіоналів має все це та ще й великий досвід. Том гарантується, що всі роботи обов'язково будуть виконані в необхідні терміни.

Вартість послуг

З чого складаються наші послуги?

 • Консультації від професіоналів з усіх основних питань, яки дотичні до проведення технічної інвентаризації, підготовки техпаспорту.
 • Безпосереднє отримання документа.
 • Проведення інвентаризації.

Декілька головних причин, через які слід звернутися саме до нас:

 • Ми маємо дуже солідний досвід роботи в даній сфері, що впливає безпосередньо на якість надання відповідних послуг.
 • Для нас головне зробити для клієнта все можливе, щоб він на всі сто відсотків залишився задоволеним.
 • Кожен гарантовано отримує якісно оформлений техпаспорт.
 • Наші співробітники мають всі сертифікати, які дозволяють їм виконувати свої прямі обов'язки.
 • Адекватна вартість послуг, яка приємно дивує більшість клієнтів.
 • Задоволені клієнті.
 • Можна розраховувати на безкоштовну та якісну консультацію.
Якщо замовити оформлення дозволу на будівництво або інші подібні послуги у нас, можна розраховувати на високу якість та адекватні ціни.

Більш детально про послугу

Технічна інвентаризація являє собою цілий комплекс робіт, який має на меті проведення оцінки технічного стану об'єкту, його детальне обстеження, визначення об'єму, вартості, фактичної площі. Методика та порядок проведення затверджена на законодавчому рівні. Проводиться інвентаризація:

 • Перед проведенням державної реєстрації прав на об'єкти незавершеного будівництва.
 • Перед тим, як до експлуатації приймається об'єкт. Він може прийматися після завершення будівництва або перепланування чи капремонту, реконструкції.
 • Перед реєстрацією права власності для розділених або об'єднаних об'єктів, при виділенні з них відповідною долі та ін.
На підставі матеріалів складають спеціальну інвентаризаційну справу, паспорт, де відображаються всі деталі по конкретному об'єкту. Вона проводиться суб'єктами господарювання, у яких є сертифікати.

Порядок оформлення

Першочергово треба проконсультуватися з професіоналами. Після цього проводиться інвентаризація, а потім оформлюється техпаспорт. Треба зібрати документи на будівельний паспорт, щоб все пройшло успішно. Серед них:

 • Паспорт власника об'єкту (Копія + Надаються копії паспортів кожного з власників, якщо декілька власників)
 • Ідентифікаційний код (Копія + Надаються копії ідентифікаційного коду кожного з власників, якщо власників декілька)
 • Документ на право власності (Копія)
 • Техпаспорт (За наявності + Копія)
Наша компанія надає високоякісні послуги такого типа. Можна розраховувати на персональній підхід, адекватні ціни та безліч інших переваг, які доступні всім клієнтам. Це дуже зручно та насправді вигідно.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda