Реєстрація права власності за 72 години

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок реєстрації права власності
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту.
Підготовка дорожньої карти
Наші спеціалісти підготують повний список необхідних дій для максимально швидкої і комфортної реєстрації права власності.
Підготовка необхідних документів
Кваліфіковані юристи підготують для вас усі необхідні документи для реєстрації.
Супровід на кожному етапі
Співробітники допомагають вам на кожному етапі, а також завжди готові надати консультацію щодо ваших питань.
Реєстрація
Замовник отримує на руки документ на право власності.
Залиште заявку для того, щоб ми повідомили вам вартість
Ім’я
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Щоб не виникало ніяких проблем з використанням об'єктів нерухомості, на них треба правильно зареєструвати свої права. Ця процедура передбачена українським законодавством. Права на нерухомість виникають з безпосереднього моменту реєстрації, для чого важливо звернутися до кваліфікованих фахівців з перевірену компанію.

Якісна реєстрація права власності та її особливості

Державна реєстрація являє собою факт публічного визнання прав конкретної особи на певне нерухоме майно. Відповідно до проведення процедури дані вносяться до Державного реєстру. Це публічна інформація, яку можна буде відразу перевірити. На руки людина отримує свідоцтво на право власності, яке підтверджує наявність прав. Здійснюється процес спеціалізованим реєстратором за місцем знаходження нерухомості.

Процедура може відрізнятися в залежності від особливостей конкретного об'єкта нерухомості. Враховуються в процесі та підстави для виникнення прав. Можна виділити два основних типи, серед яких основною вважається реєстрація на основі нотаріального договору.

Оформлення свідоцтва на право власності

Щоб оформити свідоцтво, треба заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Це в значній мірі прискорює процес, дозволяє залагодити всі формальності з мінімальними труднощами та максимально швидко. На попередньому етапі проводиться консультація з фахівцем, після його готуються документи, Дорожня карта. На кожному етапі забезпечується кваліфікований супровід, який дозволяє своєчасно вирішувати виникаючі проблеми. В кінці замовник отримує на руки документ, що підтверджує право власності.

Як отримати свідоцтво на право власності?

Зробити це можна без непотрібних труднощів і дуже швидко, якщо звернутися в приватну компанію з досвідом. Серед основних переваг такого формату отримання послуги можна відзначити:

  • Професійні консультації з усіх питань.
  • Висока якість послуг, що надаються.
  • Можливість заощадити чимало часу, зусиль і нервів.
На свідоцтво про право власності ціна може залежати від різних факторів, але за допомогою компетентних фахівців в будь-якому випадку гарантується чесна вартість. Щоб дізнатися вартість на попередньому етапі, треба залишити заявку співробітникам компанії. Гарантується індивідуальний підхід для кожного клієнта, який відбивається на підсумковій якості, дозволяє розраховувати на отримання своєчасного результату в будь-якому випадку.

Залишилось ввести ваші контакти, щоб ми повідомили вам вартість
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda