Технічний паспорт офісу та бізнес-центру

Бюро технічної інвентаризації
Перший документ, який вивчають інвестори і орендарі офісної нерухомості - технічний паспорт об'єкта. Дані техпаспорта - основа розрахунку окупності інвестицій, вартості реновації приміщень, загальної ціни оренди офісу. БТІ в Івано-Франківську LIEZ швидко створює технічний паспорт вашого об'єкта та реєструє його в ЄДЕССБ.

Які дані містить технічний паспорт офісного приміщення

Виділене в окрему адресу приміщення в багатоповерховому будинку має суміжні стіни з сусідніми приміщеннями і поверхами. Техпаспорт містить докладний план приміщення із зазначенням висоти, дверей і вікон, несучих та звичайних стін.

В окремій таблиці з окремими літерами перераховані всі приміщення із зазначенням точної площі та призначення. В open space зазначені несучі колони. У техпаспорті офісу вказаний рік побудови будівлі, тип стін, висота приміщень, тип опалення, комунікації.

Які дані містить технічний паспорт бізнес-центру і окремого офісного будинку

За підсумками технічної інвентаризації інженери БТІ в Івано-Франківську LIEZ складають докладний план ділянки з розміщенням будівель, споруд, фасадної лінії.

На кожен поверх будівлі складається окремий план із зазначенням висоти, планування, несучих стін, входів, світлопрозорих конструкцій. Зазначений рік побудови, кількість поверхів, тип фундаменту, матеріал стін, перекриттів і покрівлі, тип опалення, наявні комунікації.

Для чого потрібні дані технічного паспорта офісу

 1. Площа приміщень - база розрахунку орендної плати, ринкової вартості комерційної нерухомості, вартості дизайн-проекту, ремонту, централізованого опалення.

 2. Інвестори вивчають конструктивні характеристики будівлі та комунікації для оцінки ліквідності об'єкта.

 3. Сейфові кімнати, пожежні виходи, мінімальна площа приміщень важлива для ліцензування і отримання дозволів на окремі види діяльності: банків, нотаріусів, арбітражних керуючих, дитячих творчих центрів.

 4. Плани та площі використовують при створення енергетичного паспорта будівлі, підключенні телекомунікацій та систем безпеки, розміщенні рекламних конструкцій, арт-об'єктів.

 5. Плани використовуються дизайнерами і будівельниками для реконструкції, капітального та косметичного ремонту офісу.

 6. Техпаспорт обов'язковий при кожній реєстрації права власності на нерухомість.

Чим небезпечні помилки в технічних паспортах офісів

Невірно вказана площа, комунікації, тип стін або планування:

 • спотворюють експертну оцінку нерухомості для цілей оподаткування;
 • заважають покупцям і орендарям прийняти позитивне рішення щодо угоди із власником офісу;
 • порушують плани власників, дизайнерів, будівельників, служби безпеки, системних адміністраторів.

Переоформлення квартири в Івано-Франківську

 1. Зв'язатися з нами по телефону, в месенджері, онлайн, у соцмережах.
 2. Отримати попередню консультацію менеджера.
 3. Забезпечити доступ наших фахівців на об'єкт.
 4. Отримати паперовий варіант технічного паспорта в офісі, поштою, кур'єрською службою.
 5. Перевірити електронний технічний паспорт в ЄДЕССБ.

Гарантуємо точність вимірів, відсутність помилок в плануваннях та характеристиках вашого офісу, офісної будівлі, бізнес-центру.
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda