Дозвіл на будівництво

Бюро технічної інвентаризаціїї
Дізнайтесь вартість оформлення права власності
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
Хочемо провести демонтаж балконної рами. Чи потрібні на ці роботи дозвільні документи або спеціальні рішення ДАБІ?
Згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» від 24.05.2001 р. №127 втручання у ненусічі конструкції будинку підпадає під вид робіт, які не потребують дозвільної документації.

Однак демонтувавши балконну раму ви тим самим змінили геометричну конфігурації приміщення. Тому для повної юридичної відповідності документів вам потрібно провести перереєстрацію нерухомості і виготовити новий технічний паспорт
Який термін дії "Звіту про оціночну вартість нерухомого майна"?
Згідно законодавства такий звіт дійсний 6 місяців. Однак ми радимо уточнити ринкову вартість об'єкта безпосередньо перед проведенням юридичних дій. Так як ринкова вартість нерухомості може значно змінюватися. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно наддадуть консультації щодо вартості вашого об'єкту.
Щоб побудувати свій будинок, потрібно підготувати на попередньому етапі спеціальні документи. Його не можна просто звести, не отримавши спеціального дозволу. Тобто його, звичайно, побудувати можна, але на нього не буде ніяких прав. У разі виникнення спірних ситуацій є ризик знесення. Тому заздалегідь треба отримати спеціальний дозвіл на будівництво. Процедура має масу нюансів, через що бажано звертатися до фахівців.

Дозвіл на будівництво приватного будинку Івано-Франківську

Оформлення дозволу являє собою відповідальний процес, до якого треба підійти дуже уважно. Не можна нехтувати на початковому етапі підготовкою документів, тому що потім через це можуть виникнути проблеми. Фахівці приватної компанії допоможуть розібратися в деталях, підготувати всі необхідні документи. Їх набір може відрізнятися в залежності від величини будинку.

Отримати дозвіл на початок будівельних робіт самостійно неймовірно складно, тому що існує безліч бюрократичних труднощів, клопотів, з якими незмінно доведеться зіткнутися. Щоб уникнути цього, треба просто заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів. Треба підготувати спеціальний паспорт забудови, який видається на основі проекту або ескізних намірів. Також потрібно отримати повідомлення про початок робіт.

Щоб будівництво приватного будинку було повністю законним, пройшло без проблем, треба підготувати дозвіл. Воно являє собою своєрідну гарантію того, що процес забудови буде проведено без проблем і штрафних санкцій.

Як отримати дозвіл на будівництво Івано-Франківську?

Існує два основних способи, серед яких самостійне оформлення і звернення до професіоналів. У першому випадку треба розуміти, що доведеться витратити багато часу на збір документів і відвідування різних інстанцій. До того ж може не вистачити елементарних знань основних процесів. Тому набагато простіше скористатися другим способом. Приватна компанія допоможе розібратися в деталях, підготувати потрібні документи. Дізнатися заздалегідь можна, скільки коштує дозвіл на будівництво, як довго він буде оформлятися і т. д. серед плюсів такого варіанту можна відзначити:
  • Оперативність підготовки документів.
  • Надійність.
  • Гарантію якісного вирішення проблеми.

Оптимальне співвідношення ціни і якості.

На будь-якому етапі оформлення дозволу можна проконсультуватися з професіоналами, які розкажуть про всі нюанси, допоможуть прийняти правильний рішення. Будівництво будинку можна сміливо починати відразу після отримання дозволу, тому що воно буде повністю законним.
Залишилось ввести ваші контакти, щоб ми повідомили вам вартість
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda